flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З метою належної організації проведення судових засідань у режимі відеоконференції, Волинський апеляційний суд повідомляє, що в суді для проведення судових засідань в режимі ВКЗ обладнано п'ять залів судових засідань, які постійно використовуються за призначенням.

Клопотання та доручення про проведення судових засідань у режимі відеоконферец-зв'язку, які призначаються іншими судами, забезпечення відеоконферец-зв'язку з Волинським апеляційним судом буде здійснюватись за наявності завчасного бронювання майданчику за допомогою веб-програми «Бронювання систем відеоконферец-зв'язку» та на підставі вмотивованої ухвали суду, що передбачені ч. 1, ч. 5 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України та ч. 5 ст. 336 Кримінального процесуального кодексу України.

При бронюванні майданчику для проведення відеоконференції просимо враховувати режим роботи суду, згідно з Правилами внутрішнього трудового розпорядку:

З понеділка по четвер – з 08:00 до 17:00;

П'ятниця - з 08:00 до 15:45;

Обідня перерва з 12:00 до 12:45.

 В рамках виконання доручень інших судів щодо забезпечення проведення судових засідань в режимі відеоконференції Волинський апеляційний суд виконує тільки ті дії, які передбачені процесуальним законодавством України, а саме:

- вручення пам'ятки про процесуаьні права та обов'язки учасника судового процесу;

- перевірки документів, що посвідчують особу та перебування поряд до закінчення судового засідання.

За дорученням інших судів Волинський апеляційний суд не забезпечує виклик та явку учасників судових процесів в судові засідання.

Відповідальна особа Волинського апеляційного суду за проведення засідань у режимі відеоконференції:

Потапчук Тетяна Василівна – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи, робочий телефон: 0332(777-022).