flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В об’єктиві польських митців – Україна …

05 лютого 2018, 17:12

Днями відбулася зустріч голови Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка та польських фотохудожників у галереї мистецтв Волинської організації Національної спілки художників України.

 Уже декілька років в Апеляційному суді області розміщена постійно діюча фотоекспозиція польських митців, яка була відзнята на одному з пленерів у мальовничому поліському селі Залухів Ратнівського району Волинської області, у місці, з якого розпочинається Україна. Результатом цього пленеру стало і видання альманаху під тотожною назвою «Береги дитинства.Залухів».

Співпраця та приятельські стосунки з польськими митцями тривають ось уже 6 років. І на днях у Галереї мистецтв відкрилась ще одна цікава фото-виставка "Погляди", яка складається з п’яти оригінальних фотографічних проектів: «Береги дитинства», «Сусіди», «Мені просто не вистачає чоловіка. Зустрічі з вдовами», «За кадром»,  «Три сонети».

Відкрила експозицію серія світлин Ришарда Карчмарського «Береги дитинства». В об’єктиві польського митця – село Залухів, його люди і неперевершені краєвиди, індивідуальне бачення українських людей, традицій, побуту  та самої волинської глибинки. До слова, роботи митця  також презентовані глядачам в ряді польських міст на кількох масштабних виставках.

 

З фото експозицією  можна ознайомитись ТУТ

 

«ПОГЛЯДИ»: АРТ-ПРОЕКТИ ПОЛЬСЬКИХ ФОТОХУДОЖНИКІВ У ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ