flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прес-анонс про розгляд резонансної справи

08 вересня 2017, 10:52

Прес-анонс про розгляд резонансної справи

 Апеляційним судом Волинської області у відкритому судовому засіданні сьогодні, 08 вересня 2017 року, о 14.00 годині розглядатиметься апеляційна скарга захисника в інтересах підозрюваного - начальника Горохівського районного відділу Держгеокадастру по розгляду кримінального провадження №161/13669/17  на ухвалу слідчого судді Луцького міськрайонного суду від 07 вересня 2017 року про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

 Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.

 Зразок запиту про проведення фото- теле-, відео-, звукозапису судового засідання.