flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ми працюємо для покращення доступу до суду

Судова система постійно працює над покращенням доступу громадян до суду та якості наданих судових послуг.

Для зручності учасників судового процесу та усіх відвідувачів суду на першому поверсі Апеляційного суду Волинської області уже майже рік діє інформаційний кіоск, за допомогою якого можна отримати інформацію про етапи проходження судової справи, переглянути інформацію на офіційному веб-порталі «Судова влада України» та веб-сайтах будь-якого суду України.

Також, для зручності відвідувачів суду, у холі першого поверху приміщення апеляційного суду можна приєднатись до мережі Інтернет через безкоштовну точку доступу  Wi-Fi (пароль не потрібен).

Також сьогодні учасники судових процесів мають змогу заощадити свій час та кошти завдяки впровадженню системи «Електронний суд».

Проте, звертаємо увагу громадян, що на даний час у суді діють лише окремі елементи підсистеми «Електронного суду», зокрема:

Одночасно повідомляємо, що положеннями нових процесуальних кодексів передбачено  запровадження у судах Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі-ЄСІТС).

ЄСІТС покликана забезпечувати обмін документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом та учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу, фіксування судового процесу, участь учасників судового процесу в судовому засіданні в режимі відеоконференції. Для цього учасникам процесів  буде необхідно  лише зареєструвати свої офіційні електронні адреси в ЄСІТС .

Чиним законодавством передбачено, що ЄСІТС почне функціонувати через 90 днів із дня опублікування Державною судовою адміністрацією України у газеті «Голос України» та на веб-порталі судової влади оголошення про створення та забезпечення функціонування ЄСІТС.

До початку функціонування ЄСІТС суд продовжує розглядати справи за матеріалами у паперовій формі.

На даний час процесуальні документи в електронному вигляді можуть бути надіслані судом учасникам судового процесу лише після їх реєстрації в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, кримінального провадження на офіційному веб-порталі "Судова влада України" (Тимчасовий регламент надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження, який затверджений наказом ДСА України від 07 листопада 2016 року № 227).

 

МИ, працівники Апеляційного суду Волинської області, ПРАЦЮЄМО  для ЗАХИСТУ   ВАШИХ прав, свобод і ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ !