flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Запити, що надійшли на розгляд суду у 2014 році

              У січні  2014 року  на розгляд апеляційного суду Волинської області надійшло 2 запити на отримання публічної інформації.

         Запити стосувались інформації щодо фінансування поточних видатків апеляційного суду та видатків на оплату праці  працівників суду у 2013 році.

 По суті отриманих запитів заявнику  надано запитувану інформацію.

          У березні 2014 року на розгляд апеляційного суду Волинської області надійшов 1 запит на отримання публічної інформації. Запит стосувався інформації щодо результатів розгляду справи.

         По суті отриманого запиту заявнику надано відповідь та роз'яснено порядок і підстави отримання запитуваної інформації.

              У травні на розгляд надійшов один запит, який стосувався надання відомостей із декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік суддів апеляційного суду Волинської області. По суті отриманого запиту заявнику надано запитувану інформацію.

         За період з червня по жовтень 2014 року на розгляд апеляційного суду Волинської області запитів на отримання публічної інформації не надходило.

       У листопаді 2014 року на розгляд апеляційного суду Волинської області запитів на отримання публічної інформації не надходило.

       У грудні на розгляд апеляційного суду Волинської області надійшов один запит, який стосувався надання інформації щодо надходження та розгляду апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів про надання тимчасового доступу до речей і документів за період 2013 - 2014 роки. По суті отриманого запиту заявнику надано запитувану інформацію.