flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про облік даних судової статистики

       Апеляційним судом Волинської області облік даних судової статистики здійснюється за формами звітності, затвердженими відповідними наказами Державної судової адміністрації України.

Звіти складаються накопичувальним підсумком даних за відповідні звітні періоди: за півріччя – до 15 липня і за рік – до 15 січня. Звіти формуються за допомогою комп'ютерної програми КП «Д-3» та подаються в електронному вигляді на визначену дату. А після перевірки звітності в електронному вигляді надсилаються ще й у паперовому варіанті. Звіти містять дані про кількість справ і матеріалів, які перебували на розгляді, розглянуті і не розглянуті станом на початок і кінець звітного періоду.

Окрім основної звітності Апеляційним судом Волинської області збирається інформація про кількість судових рішень винесених з посиланням на рішення Європейського суду з прав людини, аналіз обліково-статистичної роботи в суді та дані про стан здійснення правосуддя, які надсилаються лише в електронному вигляді на адресу Державної судової адміністрації України.

Копії вищезазначених статистичних звітів надсилаються територіальному управлінню Державної судової адміністрації у Волинській області.

Усі звіти Апеляційного суду Волинської області розміщені на офіційному веб-сайті суду розділі "Показники діяльності", підрозділ "Статистична звітність".